• PAYLAŞ

Razer Naga Hex V2.Özellikleri

  • 19/06/2016 - 20:33
  • 0 Yorum
  • 923 görüntüleme

Oyuncu ekipmanı ve oyun performansını zenginleştirmek için tasarlanan yazılımlarda dünya lideri olan Razer’ın son efsanesi olan oyuncu faresi  Razer Naga Hex V2.

MOBA oyunlar için özel tasarım olan  Razer Naga Hex V2, oyun içi performansı en yükseğe çıkarmak amacıyla MOBA oyun skill’leri için optimize edilmiş 7 tuşlu mekanik baş parmak tekerlek alanın da bir ilk olma özelliğinin yanı sıra müthiş bir deneyim sunuyor.

Razer ürünlerini geliştirmede eSpor takımlarından yardım alıyor. Yeni Razer Naga Hex V2 de eSpor takımları tarafından yapılan testlerde tam not aldı. eSpor takım oyuncuları yeni Razer Naga Hex V2 için şunları söylüyor:  MOBA oyuncularının klavye ve fare komutları arasında  çok daha güçlü bir dengede olmasına yardım edecek. Farklı durumlara çok daha iyi tepki vermelerini sağlayacaktır. Ekstra tuşların yerleşimi sizi yanlış tıklamaların tamamen önüne geçeceği gibi aynı zaman da doğru hamleleri doğru zaman da yapılmasını sağlayacağını dile getirdiler.

Gelişmiş maus teknolojisi, Razer Naga Hex V2’yi daha da güçlü hale getiriyor. 5G, gerçek 16,000 DPI lazer sensör kesinlikle hareketleriniz de daha net ve kesin olmanızı sağlayacaktır. Razer Naga Hex V2 ile 4k ekranlar dahil çoklu ekranlarda dahi aynı kaliteyi sunmakta.

Razer’ın yeni maus’u, Naga Hex V2, ayrıca cihazlar arası senkronize sağlayan aydınlatma özelliklerini açan Powered by Razer Chroma teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Naga Hex V2 sahip olanlar 16.8 milyon renk ve efekt çeşitliliği arasından istediklerini kullanabilir. Özel ayarlar Razer Synapse yazılımı üzerinde yaratılabilir ve Razer Chroma Workshop kullanarak milyonlarca Razer yazılım kullanıcısına sunabilirsiniz. Oyun içi Razer Chroma aydınlatma  pek çok oyuna da entegre.  Call of Duty: Black Ops III, Overwatchve Blade and Soul gibi oyunlar bunlardan bazıları.

Razer Naga Hex V2.Özellikleri

7 tuşlu mekanik baş parmak tekerleğ i -Kauçuklandırılmış baş parmak grip’i -14 adet MOBA için özelleştirilmiş programlanabilir tuş – Gerçek 16,000 DPI 5G lazer sensör – Cihazlar arası renk senkronu – 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneği Razer Chroma™ – Eğilimli scroll tekerleği – 1000 Hz Ultrapolling / 1 ms tepkime süresi – 1000 Hz Ultrapolling / 1 ms tepkime süresi – Saniyede 210 inch’e kadar / 50 G hızlanabilme – Ultraslick fare ayağı Sıfır-akustik –  2.1 m örgü USB kablo –  ebat : 119 mm / 4.68 in.  x 75 mm / 2.95 in.  x 43 mm / 1.69 in – Yaklaşık ağırlık: 135 g

Razer Naga Hex V2   Razer Naga Hex V2 -

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉