• PAYLAŞ

Skype Kişiler İçin Özel Zil Sesleri Nasıl Ayarlanır ?

  • 05/08/2016 - 21:33
  • 0 Yorum
  • 837 görüntüleme

Skype uygulaması aslında bir çok sosyal ağ uygulamasında önce hizmet veren ve kullanıcı sayısı oldukça yüksek görüntülü konuşma uygulaması. Skype son zamanlarda yaptığı bir çok güncelleme ile de ön plana çıkmaya devam ediyor. En eski kullanılan görüntülü konuşma uygulamalarından biri olan Skype bunun avantajını da çok iyi kullanıyor diyebiliriz. Günümüzde bir çok uygulama olmasına rağmen özellikle evlerdeki bilgisayarlardan üzerinden en çok tercih edilen uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Skype uygulamasını aramalarınız için aktif olarak kullanıyorsanız, size gelen aramanın kimden olduğunu zil sesinden rahatlıkla ayırt edebilmeniz mümkün.  Skype uygulamasının 5.10 versiyonuyla birlikte kullanıma sunulan bu özelliği nasıl aktif olarak kullanabileceğiniz hakkında detayları sizin için görselleri işe beraber hazırladık

Skype, görüntülü, sesli ve yazılı iletişimde dünya çapında oldukça  popüler olan Skype, size gelen aramaları özel zil sesleri atayarak kimin aradığını anlamınızı sağlıyor.

Skype uygulamasında kişiler özel ses atamak için ilk olarak Skype hesabımıza giriş yapıyoruz ve ardından özel zil sesi atamak istediğimiz profile giriş yapıyoruz.

skype-ozel-kisiler-icin-zil-sesleri

Giriş yaptığımız profil üzerinde bulunan ayarlar sekmesine açıyoruz ve açılan sekmeden zil sesi seçenekleri sekmesine tıklıyoruz.

Açılan sekme bizi telefonumuzdaki müzik dosyalarımızın olduğu sekmeye yönlendirecektir. Bu sekmeden istediğimiz zil sesini onaylayarak aktif ediyoruz.

skype-ozel-kisiler-icin-zil-sesleri

Skype uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanıyorsak aynı uygulamayı Skype uygulamasında menüsünde bulunan çağrı sekmesine tıklıyoruz, açılan sekmeden sesler sekmesine tıklıyoruz.

skype-ozel-kisiler-icin-zil-sesleri

Ardından yapacağımız işlemler, açılan sekmeden Skype zil sesi sekmesinden seçimi yaparak kaydet diyoruz.

skype-ozel-kisiler-icin-zil-sesleri

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉