• PAYLAŞ

Skype Yeni Hesap Nasıl Açılır?

  • 19/08/2016 - 12:40
  • 0 Yorum
  • 1269 görüntüleme

Dünyanın her yerinde oldukça sık kullanılan ve kullanıma sunulduğundan bu yana, hızlıca kullanıcı sayısının arttığı gibi diğer kullanımda olan programlara açık ara fark atan, Skype sesli ve görüntülü konuşma programını internetten ücretsiz olarak kolayca indirebilir ve kullanabilirsiniz. Anlık mesajlaş ve görüntülü konuşma olanağı sağlayan program oldukça gelişmiş. Program sayesinde anlık ileti göndermekle sınırlı olmadığı gibi sesli ve görüntülü konuşmalarınız konferans olarak da yapabilmenize olanak sağlıyor.

Uygulama içerinde kesinti sorunu olmadan, uzun süreli görüşme yapabilme olanağı sağlayan programı indirmek ve kullanmak da tamamen ücretsiz. Skype sabit bilgisayarlarınızın üzerinden kullanabileceğiniz gibi oluşturduğunuz hesabı, cep telefonlarınıza indirdiğiniz Skype uygulamasıyla senkron olarak internet bağlantınız olduğu sürece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Online olmadığınız zamanlarda size gönderilmiş olan yazılı mesajları sesli olarak ileten program bu özelliklerinin dışında telefonla konuşma olanağı da sağlıyor. Skype üzerinden belirlenen tarifeler üzerinden satım alımlar yaparak dünyanın herhangi bir ülkesini telefonunuzla arayarak inanılmaz fiyatlara uzun görüşmeler yapabilirsiniz.

Skype uygulamasını kullanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit ve hesabınızı oluşturma aşamasında ise uygulamaya vereceğiniz bilgiler oldukça kısıtlı.

Skype uygulamasında hesap oluşturma işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak BURADAN uygulamayı bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Skype Yeni Hesap Nasıl Açılır1

Uygulamayı indirdikten sonraki aşamada görsel de yayınladığımız gibi bir Skype hesabınızın olup olmadığını soran bir uyarı ile karşılaşacaksınız. İsterseniz bu ekran üzerinden devam ederek isterseniz BURADAN hesap oluşturabilirsiniz.

Skype Yeni Hesap Nasıl Açılır2

Bağlantıya tıkladığınız da bilgilerinizi girerek hesabınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Hesabınız oluşturduktan sonra kullanıcı adı ve parolanızı girerek Skype uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉