• PAYLAŞ

Snapchat Gönderileri Tekrar Oynatma Nasıl Yapılır?

  • 14/08/2016 - 13:20
  • 2 Yorum
  • 3980 görüntüleme

Snapchat uygulamasının sunduğu özellikler arasında, tekrar oynatma yani tekrar izleme özelliği ile sizlere gönderilmiş olan snapleri, tabi size gönderilen süreler içerisinde tekrardan izleyebilmeniz için veya gözden kaçırmanız, yanlışlıkla ekranı kapatarak göremediğiniz snaplerin yeniden görüntülenmesine olanak sağlayan harika bir özelliktir. Snapchat uygulamasında fotoları tekrar bakma imkanı olduğu gibi snapchat uygulamasında videoyu yeniden izleme şansınız da bulunmakta. Uygulama içerisindeki Tekrar oynat özelliğinin size sunduğu detaylarda,  fotoğrafa veya videoya özel bir seçenek bulunmuyor, her ikisi gönderiyi de tekrar izleme şansınızı bulunmakta. Snapchat uygulamasında tekrar görüntüleme nasıl ayarlanacağı, tekrar görüntülenme ile ilgili bildirimler kapatılabilmek mümkün mü ?  Tekrar oynat özeliği uygulama içerisinden nasıl etkinleştirilir işte konu hakkında bilmeniz gerekenler,

Snapchat Tekrar Oynat Özelliğini Aktifleştirme

-Cihazınızda Snapchat güncellemesi bulunuyorsa ilk olarak güncellemeyi yapın. Bazı cihazlarda depolama alanında yeterli alan olmamasından veya sadece wifi ile uygulama güncellemesi yap özelliği aktif olduğundan cihazınızda bulunan uygulamalarınızın güncellemeleri  farkında olmadan gecikebiliyor. Android bir cihaza sahipseniz Google Play Store giriş yaparak Snapchat uygulamasını bularak update veya  güncelleme butonuna tıklayın. Böylelikle hazırda bir güncelleme varsa yüklenmemiş bir güncelleme gelecektir. Apple işletim sistemi kullanan  cihazınız varsa, aynı işlemi Apple Store üzerinden gerçekleştiriyoruz.

-Uygulama üzerinden güncellemeleri gerçekleştirdikten sonra Snapchat  uygulamasını cihazınızdan açın. Snapchat uygulamasını Ayarlar sekmesine tıklayın. Ayarlar sekmesinin içinde Yönet veya Manage  sekmesi snapchat uygulaması içerisinde tekrar oynatma özelliğini aktif edeceğiniz bölümdür. Yönet sekmesine giriş yaptığınızda Tekrar Oynat veya Replay özelliğini aktif etmek isteyip istemediğiniz sorulur. Tamam sekmesine tıklayarak aktif edin.

Snapchat Gönderileri Tekrar Oynatma Nasıl Yapılır 1

 

-Uygulama içerisinde özellik aktif edildikten sonra size gelen snaplerde tekrar oynat  baloncuğu aktif olacaktır. Size gönderilmiş olan her snapi gördükten veya video snapse izledikten sonrasında snapchat uygulaması size tekrar oynat seçeneğini sunacaktır. Uygulama içeresindeki Snap satırına uzun süre basın ve tekrar görmek istiyorum şeklinde çıkacak olan komutu onaylayın. Bu metotla size gönderilmiş snapleri yeniden seyredebilirsiniz.

Snapchat Gönderileri Tekrar Oynatma Nasıl Yapılır 2

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


nasilyapilir com
Ruzgat - 13/02/2017 - 14:54

bir videonu 2 defa göre biliriz.peki 3-4-5 defa bakmak istersek ..?

Cevapla
nasilyapilir com
sadas - 27/12/2016 - 22:30

işime yaradı

Cevapla
Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉