• PAYLAŞ

Twitter Engage Uygulaması

  • 23/06/2016 - 23:53
  • 0 Yorum
  • 842 görüntüleme

twitter-engage

Sosyal ağ devleri resmen uygulama yarışına girmiş durumdalar neredeyse her gün kullanıcılarına yeni seçenekler sunmaya devem ediyorlar. Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter’da bunlardan bir tanesi, sosyal ağ devi Twitter son zamanların en çok değişikliğe yeni seçenekler sunan ve daha sunmaya hazırlanan uygulamalardan. Twitter son olarak kullanıcılarına Engage duyurdu. Twitter’ın son olarak hazırladığı bu uygulama Twitter fenomenlerini oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor.

Twitter’ın yeni uygulaması olan Twitter Engage, özellikle beğenilen  markaların takipçileri ile rahatlıkla iletişime geçmelerini (#engage) sağlamayı amaçlıyor. Uygulama, kısa bir süre önce yayınlansa da pek çok ülkede indirilebilir durumda.

Engage’in bir zaman çizgisi bulunmaması ile beraber standart görüntü yerine, Twitter aktiviteleriniz hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunmayı amaçlıyor.

Twitter Engage uygulamasının sizlere sundukları arasın da Tweet’leri rahatlıkla takip edebiliyor, kaç kişinin sizi retweet ettiğinden, kaç kişinin sizi takip ettiğine kadar inceleyebilmenizin yanı sıra diğer pek çok istatistiği görebiliyorsunuz.

Uygulamanın sundukları bunlarla sınırlı değil aynı zaman da  hayranlarınızın hangi konular hakkında tweet attığını görmeniz de mümkün. Twitter’ın bu yeni uygulaması  Twitter Engage sayesinde  takipçi kitlenizle daha çok rahat bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. (#engage) Twitter’ da markanızı (#brand) takipçilerinizi bağlayan (#connects) içerikler ile her zamankinden daha çok destekleyebiliyorsunuz.

Twitter’ın bu son uygulamayla yaptığı atak ciddi ses getirecek ve kullanıcılarını epey memnun edecek gibi sizlerde kullanmaya başladıktan sonra sevdiceksiniz.

twitter-engage-uygulamasi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉