• PAYLAŞ

Yağlı Ciltten Kurtulmanız İçin Kullanacağınız Güzellik Ürünleri Nelerdir?

  • 24/01/2017 - 13:27
  • 0 Yorum
  • 778 görüntüleme

Yağlı Ciltten Kurtulmanız İçin Kullanacağınız Güzellik Ürünleri Nelerdir?

Yağlı cilde sahip olan bayanlar bu durumdan çok şikayetçi olurlar. Çünkü yağlı bir cilde sahipseniz günlük olarak makyajınızın akması ve yüzünüzde oluşacak parlamadan şikayetçi olabilirsiniz. Özellikle sıcak günlerde makyajın kalıcı kalma süresini otomatik olarak azaltmaktadır. Bu durumdan bıktırsanız ve size bu konuda yardımcı olacak güzellik ürünleri arıyorsanız doğru yere geldiğiniz söyleyebiliriz. Ter oluşan ve yağ nedeniyle cildiniz ile başınızı dertten kurtulmasına yardımcı olacak doğru güzellik ürünlerini seçmeniz size kadife gibi cilt elde etmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Yağlı cilde sahipseniz aşağıda ki ürünleri kesinlikle yanınızdan ayırmamalısınız.

Güzellik ürünleri nelerdir

Kiehl’s güneş kremi bunlardan birisidir. Super Fluid UV Defense SPF adı verilen bu krem sizi güneşin yakıcı ışınlarından koruyacaktır. Ancak yağlı bir cilde sahipseniz bu tip kremler sizin yapış yapış bir cilde sahip olmanıza neden olurlar. Ancak Kiehl’s bu ürünü sizin istediğiniz cilde ulaşmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Caudalie’nin ürünü olan Vinosource Moisturising Matifying Fluid  kremini yağlanma olmasına rağmen cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi size sağlayacaktır. Genelde yağlı cilde sahip olanlar neme ihtiyaç duymadıkları şeklinde bir yanılgıya sahip olabilir. Bu krem cildinizin uzun bir süre matlığınızı korumasına ve makyajınızın bozulmadan durmasında size yardımcı olacaktır.

Benefit markasının çıkarmış olduğu Porefessional Face Primer pürüzsüz bir makyaj için ihtiyaç duyacağınız bazlardan birisidir. Genellikle gözenekli bir cilde sahip olan bayanların kullanılması için üretilmiştir. Bu ürünün T bölgesi olarak tanımlanan noktaya uygulanması yeterli oluyor.

Nars’ın çıkarmış olduğu All Day Luminous Weightless Foundation cildinizde yokmuş gibi kullanabileceğiniz bir fondöten arayanlar için üretilmiştir. Yağsız bir ürün olmasına rağmen kullanılan ciltte beton gibi görüntü oluşturmuyor. Aksine kullanan kişiye doğallık kazandırıyor. Her türlü ten rengine göre ürünü bulunuyor.

MAC’ın çıkardığı Pro Longwear Concealer isimli göz altları için kapatıcıyı da sürekli olarak yanınızda taşımak isteyeceksiniz. Özellikle yağlı cilde sahip olan bayanlar bu kapatıcıyı çok sevecekler. Eğer göz altı bölgenizde kuruluk yaşıyorsanız bu kremi mutlaka kullanmalısınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉