• PAYLAŞ

Botoks ve Dolguyla 10 Dakikada Yeni Yüz Profili Nasıl Yapılır ?

  • 10/11/2016 - 13:39
  • 0 Yorum
  • 823 görüntüleme

Botoks ve Dolguyla 10 Dakikada Yeni Yüz Profili Nasıl Yapılır ?

Günümüzde uygulanan botoks ve dolgu uygulamalarının kırışıklık ve hacim kaybı yaşamıl olan cilt bölgelerindeki etkinliğinin yanı sıra, bu enjeksiyonlar kullanılarak düşük burun ucu ve estetik bir profil oluşturmada da sıklıkla kullanılıyor

botoks-ve-dolguyla-10-dakikada-yeni-yuz-profili-nasil-yapilir-3

Estetik uzmanları botoks ve medikal dolguların burun estetiği için nasıl kullanıldıkları konusunda verdikleri açıklamalara  dikkate alındığında ; Botoks uygulaması estetik alanında, 21. Yüzyılın içinde en çok tercih edilen uygulaması olduğunun altını çiziyorlar. Botoks sonrasında ise Dolgu uygulamaları da hemen arkasından takip ettiğini belirtiyorlar. Düzenli olarak bu iki uygulama yapıldığı zaman, yaşlanma belirtilerini geciktirmesi ve buna dayalı olarak olası mimik çizgilerinin derinleşmesini önlemek uygulama sayesinde mümkün olabiliyor. Genel olarak bakıldığında ise botoks ve dolgular bilinenin aksine sadece bu bilinen işlevlere sahip değil, farklı deformitelerin düzeltilmesinde de sıklıkla kullanılıyor. Burun estetiği uygulamasında ise, özellikle profilinden memnun olmayan bireylerin, burun ucuna estetik bir form kazandırmaya karar verenlerin imdadına bu iki medikal teknik cevap verdiğini önemli belirtiyorlar.

botoks-ve-dolguyla-10-dakikada-yeni-yuz-profili-nasil-yapilir-1
10 Dakikada Kalkık ve Estetik Bir Burun Nasıl Yapılır ?

Genel tercih olarak bakıldığında burun ucunun biraz daha kalkık durması her zaman daha çok  istenilen bir duruştur bunun dışında ise yaş almaya başladıkça bireylerin burun ucunun düştüğü bilinmektedir. Ancak burnunuzda radikal bir sorun bulunmuyorsa ve sadece bu düşüklüğü yok etmeye karar verdiyseniz, burun ucuna yapılan ameliyatsız bir işlemle, hafif bir dikleşme olmasını sağlayabilir. Bu uygulama sırasında Botoks enjeksiyonu uygulaması burun ucunu aşağı doğru çekmesine neden olan kaslara enjekte ediliyor ve bu yöntem ile dikleşme sağlanıyor. Bunun dışında ise aynı bölgeye dolgu uygulaması yapılarak kontür düzeltmeleri yapılabiliyor. Bu uygulama sayesinde ise ufak dokunuşlar yapılarak radikal olmayan fakat profili gerçek anlamda değiştiren son derece estetik hale getiren bir sonuç elde edilebiliyor. Yapılan bu işlem ise ortalama olarak 10 dakika  kadar sürüyor.

botoks-ve-dolguyla-10-dakikada-yeni-yuz-profili-nasil-yapilir-2

Botoks ve Dolguyla Yapılan Uygulamada Şişlik ve Morluk Oluşuyor MU ?

Bu konuda  burun ucunuzu aşağı çeken mimik kasları çok çalışmaya elverişli yapıdaysa botoks ve dolgu uygulaması yapılarak son derece fayda sağlamanız mümkün. Bunun tam olarak bilmeniz için kesin olarak uzman bir estetiysen tarafından muayene edilmeniz gerekiyor. Aynı zaman da kliniklerde, burun ucunu kaldırmaya yönelik olan Basit Burun Estetiği operasyonları son derece etkili sonuçlar veriyor. Buruna yapılan dolgu ve botoks uygulamalarından sonra  şişlik ve morluk gibi belirtiler kesinlikle görülmediğinin uzmanlar altını çiziyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉