• PAYLAŞ

Evde Kutu Katlama İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır ?

  • 09/10/2016 - 10:16
  • 0 Yorum
  • 1118 görüntüleme

Evde Kutu Katlama İşi Yaparak Nasıl Para Kazanılır ?

evde-kutu-katlama-isi-yaparak-nasil-para-kazanilir-2

Son yılların en yeni trendlerinden olan süslü karton kutular hediyelik sektörüne bakıldığında oldukça popüler oldu. Hediye işi ile ilgilenenler özel sunum sağlamak açısından süslü karton kutuları evde çalışan bayanlara yaptırıyor. Evde iş yaparak para kazanmak isteyenlere ev hanımları için ise yeni bir iş kapısı oluyor. Evde iş yaparak aile bütçesini katkı sağlamak isteyen; yaşlı, çocuklu, emekli, engelli olan kişiler evde kendisi yada eş- dost, akraba, komşuları ile bir araya gelerek ek işler yaparak para kazanabiliyor.  Evde yapılan çeşitli alanlarda ek işlerle para kazanmak bu sayede mümkün hale geliyor.

evde-kutu-katlama-isi-yaparak-nasil-para-kazanilir-1
Bu alanda en çok ön plana çıkan işler arasında özel hediye ambalajı sektöründe oldukça sık kullanılan süslü kutular, söz, takı kutuları, nişan gibi cemiyetlerde misafirlere sunulan lokum kutuları hep evinde çalışan bayanlar tarafından yapılıyor. Oldukça kolay ve aynı zamanda zevki olarak yapılan bu iş birçok ev hanımına da ek kazanç bununla beraber bir iş kolu sahibi olmasına olanak sağlıyor. Kutu katlama işi oldukça kolay ve zevki yapılmasından dolayı öğrencilere de ek gelir sağlayabiliyor. Bu alanda hizmet veren firmalar bu işi yapan bireylere örnek kutu ve bunun yanı sıra hazır kesilen kartonları, süsleme için kullanılacak malzemelerini teslim ediyor. Ertesi gün ise teslim edilen malzemelerin hazırlanması ile işleri gelip kapıdan alırken ödeme yapılıyor. Parça başı olarak hesaplanan bu iş haftalık yada aylık para alanlar için son derece iyi gelir getiriyor. Evde kutu katlama işi genel olarak matbaalar ve kartvizit- davetiye yada hediyelik sektöründe hizmet veren firmalar tarafından evlerinde çalışarak ek gelir sağlamak isteyen bireylere veriliyor.

evde-kutu-katlama-isi-yaparak-nasil-para-kazanilir-4

Kutu katlayarak para kazanmak isteyenlerin ilk olarak bu işi yaptıran kişi yada firmalara internetten veya bu iş üzerine verilen ilanlar üzerinden ulaşabiliyor. Ülkemizde son derece popüler olan evde iş yaparak para kazanma konusunda farklı iş kolları bulunuyor bunlardan bir tanesi olan Evde Çamaşır Yıkayarak Para Nasıl Kazanılır ? Yazımızın detaylarına bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde evde çalışarak ek gelir sağlama konusunda deneyim ve tecrübelere sahipseniz yorum yaparak paylaşmanız bu konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen okuyucularımıza fayda sağlayacaktır.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉