• PAYLAŞ

Messenger Nasıl İptal Edilir ?

  • 19/07/2016 - 15:18
  • 0 Yorum
  • 1251 görüntüleme

Facebook Messenger uygulaması 1 milyar kullanıcı tarafından kullanılmaktadır sosyal mesajlaşma uygulamaları arasında lider konumunda olan Facebook Messenger son zamanlarda bir çok yeniliği kullanıcılarına sunmuştur. Facebook Messenger tarafından yapılan bu yenilikler bir çok kullanıcıyı memnun etse de sürekli gelen bildirimler rahatsızlık verici seviyeye ulaşmış durumda. Facebook Messenger uygulaması içinde kolay yollarla sizleri rahatsız eden sorunlardan kurtulmak mümkün.

facebook-messenger-nasıl-kaldırılır facebook-messenger-nasıl-kaldırılır

Facebook Messenger kullanmaktan vazgeçtiyseniz sizler için Messenger uygulamasını kaldırmanın veya kullanırken yaşadığınız sorunlar için birkaç çözüm önerisi sunacağız. Messenger kullanırken, Facebook tarafından gelen bildirimleri tamamen kapatarak, Messenger’ dan çıkış yaparak veya Facebook Messenger tamamen kaldırarak kurtulabilirsiniz.

Facebook Messenger Tamamen Nasıl Kaldırılır ?  

Facebook Messenger’ı cihazınızdan kaldırmak için Ayarlar sekmesi > Uygulama Yöneticisi  sekmesi > Hepsi  sekmesi > Facebook Messenger sekmesi  > Kaldır seçeneğine tıklayarak uygulamayı tamamen kaldırabilirsiniz. Ya da Google Play adresinden Facebook Messenger sayfasına tıklayarak giriş yapıp ardından Kaldır sekmesine tıklayarak  uygulamadan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

Facebook Messenger Gelen Bildirimler Nasıl Kapatılır ? 

Facebook Messenger’dan tarafından gelen bildirimlerden rahatsızsanız bunları tamamen kapatabilirsiniz. Aynı zaman da istediğiniz kadar kapatma süresini seçme şansınız var. Size rahatsızlık veren konuşma ekranına gelin ve ardından seçenekler sekmesine tıklayın ve Sessize Al  sekmesine tıkladıktan sonra uygulama kaç saat yada kaç gün bildirim almak istemediğinizi soracak seçiminizi yaptıktan sonra, gelen bildirimleri almayacaksınız.

Messenger’dan Nasıl Çıkış Yapabilirim ? 

Facebook Messenger ‘dan sadece bir süreliğine çıkış yapmak istiyorsanız. Ayarlar sekmesi  > Uygulama Yöneticisi sekmesi > Facebook Messenger sekmesi >  Verileri Temizle sekmesine tıkladıktan sonra Facebook Messenger uygulamasından tamamen çıkış yapmış olursunuz. Bir daha açmak istediğinizde ilk kez kurulum yapıyormuş gibi açılır uygulamanız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉